Jste zdeTereza Matiášková opět bodovala

Tereza Matiášková opět bodovala


VložilEva Halířová - odesláno14 Listopad 2017

terka.jpg

Dovolte mi, abych pogratulovala naší žákyni Tereze Matiáškové za její velký úspěch v Mezinárodní soutěži Sanremo Junior, která se uskutečnila v Praze v Divadle Hybernia.
Z několika výběrových kol v průběhu měsíce října postoupila až do finále mezi 13 nejlepších zpěváků ČR a SR od 6 do 15 let. V porotě zasedly významné hudební osobnosti, např. Leona Machálková, Kateřina Brožová, Jan Steinsdörfer – hudebník, kapelník Ewy Farné, nebo hudební producent Ing. Richard Liegert.
Nyní má Terka před sebou 4 měsíce nácviku na finálový galavečer, který se uskuteční 21. 2. 2018 v Divadle Hybernia v Praze za doprovodu symfonického Bon Art Pops Orchestru. Na koncertě vystoupí také mnoho známých hostů a večerem bude provázet Jan Čenský. Terka bude s ostatními postupujícími dojíždět na víkendové workshopy, kde je budou připravovat zkušení pedagogové. Z národního finále pak bude odbornou porotou vybrán jeden finalista z České republiky a jeden ze Slovenské republiky. Tito dva finalisté získají intenzivní kurz pro budoucí osobnosti umělecké scény a poté prožijí týden v italském lázeňském městě Sanremo, kde se utkají s finalisty z ostatních zemí.
Přeji Terce mnoho úspěchu ve finálovém galavečeru, ať si tento den i nadcházející víkendové zkoušky užije a odnese si z nich nové zkušenosti.
Dále bych chtěla poděkovat jejím rodičům, za jejich čas a ochotu vždy svoji dceru podpořit a doprovodit na nejrůznější akce – bez Vás by to nešlo.
Mgr. Pavlína Kováčová, třídní učitelka